| Valyasdfg a întrebat:

Am un Galaxy j4 plus, până să îmi actualizez să trec la Android 9 se putea sa fac să dispară bara aia de jos cu săgeata, meniu și aplicații recente, cum pot să fac să dispară iar sa glisez in sus și să apară?

2 răspunsuri:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Salut,intri in setari si cauti bara de navigare, te duci la optiunea afisare si ascundere buton si o activezi.cu placere.

| SasaSasa2000 a răspuns:

Salut! Te duci la Setari si cauti BARĂ DE NAVIGARE, te duci la opyiunea "afisiare si ascundere buton" si o activezi, sper ca te am ajutat.