| DannyyDanutzz a întrebat:

Salut, am un galaxy mini s5570 si vreau sa stiu daca este posibila conectarea la net prin cablu de date la pc.

Deci sa bag cablu de date in pc apoi in tel si sa am net big grin sau sa bag cablu de date in modem si sa am net laughing.

Stie cineva? big grin Astept raspunsuri cu caruta, dau funda/vot, Tu alegiwinking!

3 răspunsuri:
| Mariussssssss a răspuns:

Da, poti face acest lucru, dar trebuie mai intai sa rootezi telefonul. Te-as putea ajuta, daca ai nevoie

| DannyyDanutzz explică (pentru Mariussssssss):

Da-mi id tau

| Mariussssssss a răspuns (pentru DannyyDanutzz):

Aglitoiu_marius@yahoo.com