| UngureanuGSM a întrebat:

Salut am un GALAXY mini S5570i, si as vrea sa ii schimb modul de deblocare straight face, de exemplu eu daca il deblochez trebuie sa trag de o imagine in orice directie vreau, stii cumva cum trebuie sa fac sa deblochez ecranul cu modul acela de... trag(glisez) de lacatul acela verde spre ala rosu [din stanga in dreapta]

DAU FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| iamSeBy a răspuns:

Aia depinde de versiunea Androidului... Eu aveam inainte 2.3.3 si aveam aia cu tras lacatul, apoi am facut upgrade la 2.3.6 si acum e altfel... Poti daca vrei sa iti pui parola, sau model d'ala de deblocare.

| UngureanuGSM explică (pentru iamSeBy):

Eu am 2.3.6 parca

| iamSeBy a răspuns (pentru UngureanuGSM):

Inseamna ca nu mai ai chestia aia. Aia e doar la versiunile vechi... Funda?big grin

3 răspunsuri:
| eueu261 a răspuns:

Schimba thema.