| Srb_Alin_1996 a întrebat:

Am un Galaxy S4 si mi se instaleaza aplicatii singure cum fac sa nu se mai intample asta? Dau funda

3 răspunsuri:
| Kirschen a răspuns:

Setări - Manager aplicații - Dezinstalare manager de descărcare

| George27Trica a răspuns:

Incearca sa-i dai la setarile din fabrica fiindca ai luat vreun virus sau descarca-ti un antivirus. sper ca te-am ajutata @@@@@@funda?/

| sdfsdgdfhnfghfghfghfg a răspuns:

Intri pe magazin play si dai la setari ..iti apare actualizeaza automat aplicatiile si dai acolo gasesti