| Cocioaba_Sorin_1997 a întrebat:

Am un GT-i8160 Samsung galaxy ace 2 si cand vreau sa ma conectez la calculator prin cablu de date pur si simplu nu imi apare nimic sa ma conectez la calculator ci doar mi se incarca.Pe calculator nu imi apare nici un dispozitiv conecta.
Ma puteti ajuta va rog

3 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Da in jos bara pe care o folosesti cand activezi wi-fi-ul sau vrei sa-l setezi pe vibratii etc. Acolo iti va aparea ceva genul unei notificari apasa pe ea si apasa pe connect mass storage sau ceva de genul(butonul mai jos de omulet.)

| Cocioaba_Sorin_1997 explică (pentru hypentakill):

Pai chestia e ca nu imi apare nimic.