| asdaf a întrebat:

am un HTC desire 500, iar de curand, atunci cand il bag la incarcat imi apare ceva gen "imposibil de incarcat, telefonul este in modul stocare"
am cautat in toate setarile telefonului, pe net, etc nu gasec nimic.
daca ati mai avut acesta problema, va rog sa-mi dati un sfat.

2 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,incearca sa bagi cablul de date sa se incarce.
Daca nu merge stinge-l si reaprindel si incearca cu incarcatorul

| Rrrr a răspuns:

Eu am avut o problemă asemănătoare şi până la urmă, mi-am luat altă baterie. Acum nu mai am probleme.