| informer a întrebat:

Salut, am un HTC desire hd si am o problema, se incarca foarte greu
ii ia cam 8 ore sa se incarce 100%, tin sa spun ca am incarcator cu usb ..asa : http://images4.okr.ro/......00_700.jpg sa fie asta problema?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Incearca sa cauti un mod sau ceva de fast charge

mai vezi si cate aplicatii iti ruleaza in fundal, temperatura la care functioneaza(cu cat e mai cald cu atat se incarca mai greu, iar bateria se deterioreaza mai rapid)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa opresti si sa repornesti telefonul. Daaca tot asa face, schimba incarcatorul