| kenNNzorFTW a întrebat:

Salut, am un HTC desire x si am o problema cu widget-uriile de pe ecran..cum fac sa le sterg? am incercat cu tinere apasare pe ecan pana apare acel meniu de adaugare... dar nu am gasit nimic, pentru a le sterge.

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Trebuie sa apara sus sau jos, sau intr-un colt un "X" sau sa scrie stergeti. Apoi pur si simplu tragi widgetul pe buton si gata.

2 răspunsuri:
| kenNNzorFTW explică:

Multumesc amandurora am scapat de toate porcariile de pe ecran happy

| TestPetrut a răspuns:

Poate tii apesat pe widget si iti apare eliminare si o duce acolo asa e la android