| toja91 a întrebat:

Salut,
Am un HTC HD2 cu android instalat. dupa cum stiti pe acest telefon merg instalate toate sistemele de operare.
El din fabrica a venit cu Windows.Dar cineva mi-a zis ca pe Windows nu poti instala programe gen Whatsupp.Atunci am schimbat pe Android.
Problema e ca se blocheaza mereu.
-----Acum pe windows e la fel ca pe android? poti instala toate programele?
-----Ar merge mai bine telefonul daca il las cu sistemul de operare windows? adica nu se va mai bloca cum se blocheaza cu android?
multumesc.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu ştiu sigur pentru că eu nu am acest model - dar, teoretic, ar trebui să meargă fără probleme cu Windows ( de aceea a venit aşa din fabrică ).

| toja91 explică (pentru bursuc001):

Si pe windows poti instala programe gen w
hatsupp, yahoo.facebook.jocuri de asemenea?

| bursuc001 a răspuns (pentru toja91):

Unele dintre aplicaţii se pot instala, n-aş putea să-ţi spun exact ce merge şi ce nu...

Totul e pe "încercate", îţi trebuie timp şi răbdare.