| xcamaradx a întrebat:

Salut,
am un HTC wildfire care se blocheaza, din cand in cand.Am revenit la setarile din fabrica,l-am curatat cu un cleaner, si cu antivirus.Are memoria destul de libera,dar cu toate astea nu am gasit o solutie. Daca este cineva care poate da alte idei, ii multumesc anticipat si ii dau funda.

2 răspunsuri:
| Crisww a răspuns:

Am avut si eu tot HTC wildfire, in primele luni mergea perfect apoi incepea sa se blocheze, nu aveam memorie, etc. 2 ani l.am tinut.
Singura solutie ca sa se miste mai bine e sa nu ai nicio aplicatie pe el.

| MskDesign a răspuns:

Salut!
Incearca cu Lag Fix Free. Uite si un videotutorial in limba romana:

http://it.videotutorial.ro/......anda-trim/

Daca nu ma insel s-ar putea sa ai nevoie de root pe tel.
Succes!