| RoxanaGhost a întrebat:

Salut.Am un HUAWEI Ascend Y330, iar in seara asta din greseala am sters de pe ecran vremea.Cum sa fac sa apara? crying

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Mai exact unde s-a sters? De pe ecranul principat?

Tii mai mult cu degetul apasat pe ecran si va aparea "Aplicatii si wedget-uri" dai click pe el si iti vor aparea mai multe wedget-uri inclusiv vremea.

| RoxanaGhost explică (pentru RareşTPUro):

Am rezolvat in seara respectiva, dar mersi oricum.Stii cumva de ce nu-mi mai apar 4 zile la vreme? Cand dau pe ea, imi arata doar ziua respectiva, ii dau actualizare si nimic...

| RareşTPUro a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Mi se pare ca trebuie sa dai click ca sa intre in aplicatia de vreme ca sa-ti apara si urmatoarele zile. Dar iti mai recomand o aplicatie de vreme foarte buna. "AccuWeather" este o aplicatia care spune exact vremea. Si este actualizata din 30 in 30 de minute daca ai deschis internetul WiFi, 3G sau 4G.

| RoxanaGhost explică (pentru RareşTPUro):

Tocmai pe asta o amwinking si da, de la internet era.Mersi mult.

| RareşTPUro a răspuns (pentru RoxanaGhost):

Cu placere! happy

5 răspunsuri:
| flaviu200 a răspuns:

Presupun ca ti apasat pe ecran si dai pe wiget-uri