| eduardcosmin1 a întrebat:

Salut, am un Huawei P Smart 2019 codat in EE UK cumparat la mana a doua si vreau sa il decodez, insa sunt preturi foarte mari. Stiti vreun soft sau vreo modalitate prin care il pot decoda? Sau daca exista ceva cum erau R-SIM urile, dar pentru telefoane cu Android. Orice sfat e binevenit!

btw daca aveti telefon luat de la Orange si vreti sa il decodati lasati un semn aici ca va dau eu coduri de decodare pe gratis! big grin

5 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Ma indoiesc ca este posibil sa decodezi un Huawei

Totusi daca te ajuta cu ceva poti dezinstala aplicatiile preinstalate de operator daca are

| eduardcosmin1 explică (pentru Bogdan70001):

Nu are aplicatii preinstalate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Parca erai expert bosswinking ziceai ca faci root si de toate, de cand te stiilaughing)
hâtz, ti-am zis eu ca nu stii nimic,
Doar sa downloadezi de pe internet rom, si sa instalezi dupa turtorialhee hee)
lake
E Android, cum sa nu poti sa il decodezi laughing) is not like he has an iphone blocat pe imei happy
Mare specialist esti.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru eduardcosmin1):

Atunci nu prea vad o solutie

| amzosoft2003 a răspuns:

Pentru modelele noi de Huawei, doar decodare pe baza imei-ului. Tastezi codul de retea si l-ai deblocat instant.
https://www.decodare.info/pret-decodare-huawei.htm