| AlexFTWgt a întrebat:

Salut, am un Huawei p8 lite, am dat restart din fabrica la accesta, iar dupa toate chestile adica limba/wifi(tin sa mentionez ca nu merge sa ma connectez la wifi) iar cand ajung la termeni si conditi, nu merge sa accept se face ecran-ul negru si da iar sa le accept dar nu mai merge, ce pot face

3 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Am avut si eu Huawei p8 lite, dupa 4 ani s-a dus. Nu mai ai ce sa-i faci, asuma-ti faptul ca lucrurile se strica si i-ati altul nou(nu pocnitori de a10 sau redmi9), ci investeste minim 1000 lei intr-unul

| AlexFTWgt explică (pentru Mirel4412):

Stiu ce spui, dar eu vreau sa gasesc solutia de al repara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă se înnegrește ecranul probabil este de la placa de baza. RIP. Mai bine cumperi altul.