| Ssssssssss197 a întrebat:

Am un Huawei P8 Lite și nu pot selecta la blocare ecran "niciuna" din cauza politicii de criptare. Am încercat să șterg acreditările, dar fără rezultat. Are cineva o idee în legătură cu ce pot face, vă rog?

2 răspunsuri:
| Elenna09 a răspuns:

Pai nu poti face nimc, avand in vedere ca telefonul nu te lasa sa adagi NICIUNA la blocarea ecranului, inseana ca nu poti face nimic! Sper ca te-am ajutat happy

| Ssssssssss197 explică (pentru Elenna09):

Mulțumesc, dar chiar nu m-ai ajutat. Am încercat pe un alt Huawei P8 Lite și a funcționat. Am întrebat aici pentru persoanele care dețin un astfel de telefon și care au o idee despre ce spun aici sau au avut aceeași problemă. Mersi