| Andromeda20202 a întrebat:

Am un Huawei p9 lite 2016 si de cand l-am deschis prima data din cutie si m-am logat cu toate conturile de Facebook sau snap chat, etc nu primesc notificari cand imi lasa cineva mesaj.De exemplu:Cineva imi lasa mesaj pe snap chat.Eu nu am idee daca mi-a lasat cineva mesaj si trebuie sa intru eu in aplicatie sa vad daca am vreun mesaj primit.Nici in bara de notificari nu imi apare asemenea e si cu messengerul facebook-ului.Nu imi arata ca primesc mesaje. Aplicatiile sunt setate sa trimita notificari desi eu nu primesc nici macar pe ecranul de blocare!

2 răspunsuri:
| psica a răspuns:

Trebuie sa setezi din aplicație dacă nu merge caută la setările din telefon la notificări