| Lucian1096 a întrebat:

Am un iph 5s gold, și se da singur restart. Umblu pe el și dintr o data se da restart. Când stau de ex la încărcat pe el nu se da, când stau așa după un anumit timp sau după o zi se stinge și se aprinse singur. Exista vreo soluție sa îl pot face eu? Sau trebuie dus la un GSM?

3 răspunsuri:
| ekkk a răspuns:

Ai pute-a sa il duci la un gsm, insa eu as zice ca e placa de baza, am avut si eu unul care facea asemanator. am scapat de el imediat
daca arata bine ai putea sa il dai fara sa spui vreun defect, nu se mai merita sa bagi banii in genul de telefoane

| Lucian1096 explică (pentru ekkk):

I am schimbat și bateria, mai multe. L am pus asta seara pe de vânzări. Sunt complicate, se strica ceva îți ia ogroaza de bani.

| ekkk a răspuns (pentru Lucian1096):

Asa e