| Emanuel_David_1995 a întrebat:

Salut.Am un Iphon 3gs, Nu pot sa imi dau seama ce poate avea..Merge cat are baterie 100%, cand ajunge pe la 60.50 baterie se inchide brusc, il reaprind.se inchide iar..scot cartela.merge ff bine.se aprinde pot face ori ce ..il pun pe mod avion.din noi merge super pot face ori ce ..cand bag cartela. apare ca o cauta imi apare ca o cunoscut-o semnalu si se inchide. Daca bateria ee full nu se inchide..am facut restor. toate tipurile..si nici o schimbare..am incercat cu alta cartela degeaba..tot la fel.cand o citeste se inchide. CIne ma poate ajuta? Multumesc!

1 răspuns:
| Denisa212328 a răspuns:

Heeihappy, e de la baterie... vorbeste cu cineva de la un gsm, te ajuta el.