| theMUFASA a întrebat:

Salut! Am un iphone 11 pro si internetul merge nasol cateodata, pe toate telefoanele pe care le am merge super bine, dar pe iphone merge naspa. In speedtest am 500-600mbps, dar merge de aprca as avea conexiune 3g. Stie cineva de ce face asa?

3 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

In toate aplicatiile?

E posibil ca procesorul sa fie supra solicitat. Incearca sa dezinstalezi toate aplicațiile nefolosite.

Daca nu merge, poti face si un reset la telefon.

Daca nici asa nu merge, ei bine, e de la modem ul telefonului.

| theMUFASA explică (pentru carevaescu):

Am doar tik tok si Instagram instalat, pe tik tok de ex. dureaza pana pot sa vad ceva, imi spune ca nu am conexiune la internet. Si da, la toate aplicatiile face asa

| carevaescu a răspuns (pentru theMUFASA):

Reset atunci