| Ae1 a întrebat:

Salut! Am un iphone 12 pro, incerc sa inregistrez ecranul in timpul unui apel, dau din bara inregistrare ecran, se salveaza insa nu se aude nimic nici la apeluri wathap nici la apel normal, La inregistrare pe youtobe se aude, stiu persoane cu acelasi tip de telefon care inregistreaza apelurile asa, tin sa mentionez ca l-am luat de nou si nu am umblat la nicio setare, probabil am omis ceva, sau nu ma descurc eu pur si simplu, multumesc!

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Pai nu se aude pentru ca au facut ei in asa fel incat sa nu se poata inregistra apelurile, nici la mine nu se aude si am Android, initial am spus ca e ceva gresit cu telefonul insa nu e, plus ca asta e al doilea telefon.
Atat timp cat ai o versiune noua de iOS, si prin versiune noua vreau sa spun una nu mai veche de cel putin 2-3 ani, chiar nu ai ce face.
Daca ti-a placut raspunsul nu uita sa il votezi si sa il declari ca fiind castigator.
Cu drag, utilizatorul nominalizat drept campionul zilei pe tpu.ro
~raMLesS

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai, spui că nu ai umblat la Setări. Caută acolo și verifică atent. Poate e setat pe default să nu înregistreze sunetul din apeluri.