| maf a întrebat:

Salut am un iPhone 3gs 16gb negru si as dori sa stiu daca se poate face ceva sa mai il "curat" de zgarieturile de pe spate sau daca pot schimba spatele cu unul alb original, se poate asa ceva?

Răspuns Câştigător
| AnaaML a răspuns:

Da, spatele se poate schimba. Trebuie sa te duci la cineva de specialitate sau la un gsm si sa spui ca asta vrei. Problema e ca spate alb original se gaseste mai greu, dar te decurci tu.

Sa cureti zgarieturile nu cred ca se poate.

Bafta.

2 răspunsuri:
| NormalUser a răspuns:

Da normal ca se poate, cauta pe internet distribuitori de fete de appele iphone 3gs si comanzi te duci la un servis autorizat si il curata si iti schimba si fata. Sper ca te-am ajutat!