| vme90 a întrebat:

am un iphone 3gs 32gb si uramtoarea problema: sta la incarcat si dupa ce il scot la cateva minute se inchide, cat timp este la incarcat merge perfect fara nici o problema. safie bateria? dau funda.

3 răspunsuri:
| ALEX2402 a răspuns:

In orice caz este bateria, schimba bateria, dar te sfatuiesc sa-ti schimbi telefonul in unul mai bun deoarece o baterie odata schimbata nu va tine cum o tinut inainte big grin

| Plankton a răspuns:

Salut, daca a fost scapat in apa posibil sa se fi ars placa de baza sau sa fi pleznit bateria.
Daca nu a fost scapat in apa poti incerca un restore de la 0, desi cred ca ai probleme cu bateria.
Ca sa fi sigur il duci la un service ( dar costa sa se uite ).
Multa Bafta!

| ben241 a răspuns:

Poate sa fie si batereia dar mai mult cred ca are alte defecte...