| AnoniMmMzZ a întrebat:

Am un iPhone 3GS, si vreau sa imi bag iOS 5. Cum pot baga iOS 5 si, daca si-a mai bagat cineva, a avut probleme cu telul ( se misca greu, etc. )?

1 răspuns:
| snzpaul a răspuns:

Cel mai bine e să-l duci la un specialist, pentru că dacă încerci să-l faci tu (am făcut-o, am stricat un iPhone), s-ar putea să nu-ți iasă, mai ales dacă ai Cydia și snowbreezze.
Eu am iOs 6.0.1 dar ar fi prea frumos să fii fost și untethered, care până în momentul de față nu s-a creeat.