| valentyn32 a întrebat:

Salut am un iphone 4, care se stinge singur in anumite momente ale zile indiferent ca are baterie sau nu, de ex astazi aveam 70 % baterie si cand am pornit datle mobile dupa aprox 3 min s-a inchis, sau dupa ce il trec dupa modul avion pe cel normal se inchide, desi am baterie 50 sau 80 el tot se inchide, ce naiba ar putea sa aive, plus ca dupa ce il repornesc baterie are.

1 răspuns:
| OhGodWhy a răspuns:

Dai un Factory reset,adica il reduci la setarile din fabrica, si scapi de bug-uri si alte probleme.Dar atenti facand un factoy reset o sa ti se stearga toate datele, pozele, contactele, si aplicatiile.Deci fa un backup inainte.