| Ola43 a întrebat:

Salut, am un iphone 4 iar de azi dimineata nu imi mai merge internetul ( cel de la operator). activez Datele celulare si 3G-ul si normal sus langa semnal unde trebuia sa apara 3G nu mai apare. Am dat restore din itunes dar tot nu merge. Ce pot face?

1 răspuns:
| sonia318 a răspuns:

Incearca sa inchizi si apoi sa deschizi din nou telefonul. Patesc si eu frecvent asta insa cum ii dau restart iti revine. Daca nu se rezolva problema asa, cel mai recomandat este sa incerci sa suni la compania de retea mobila la care esti abonat.