| necse6alex a întrebat:

Salut am un iphone 4 negru de 32 gb neverlock fara zgarieturi se merita sa fac schimb cu un iphone 4 de 16 gb neverlock dar este pe alb fara zgarieturi mentionez ca pe alb sunt mai scumpe si daca se zgarie nu se observa din cauza culorii.Ce ziceti?

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Eu zic sa ramai pe 32 gb,
diferenta intre 32 gb si 16 gb sunt mari.
si preturile difera intre 16 gb si 32,
de exemplu am vazut acum pe quick mobile si iphone 4 16 gb este 1999 ron si iphone 4 32 gb este 2100... diferenta este intre 100 lei sa ai inca 16 gb in plus.eu zic mai bine sa ramai pe 32 gb.

| LikeGreen a răspuns:

Nu

| XxxdbxxX a răspuns:

happy cele albe sunt la fel la preț ca cele negre happy nu merita

| Valy_Hell_Skull_1994 a răspuns:

Nu se merita, o sa simți lipsa celor 16 gb( de fapt 13 si.)nnu contează neaparat culoarea.eu te sfatuiesc sa nu.