| FerrariFan a întrebat:

Salut am un iphone 4 si am uitat parola numerica...am incercat de mai multe ori si im arata ca trebuie sa ma conectez pe itunes. dar daca incerc imi zice ca trebuie sa bag parola numericasi nu ma mai lasa sa o bag ce sa fac? funda

2 răspunsuri:
| FerrariFan explică:

Pai nu pot sa conectes iphone-ul caimi cere parola numerica

| darkboy54 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie asta vara trecuta singurul lucru care poti sa il faci e sa iti schimbi software-ul cu ajutorul programului Itunes, poti sa iti bagi o versiune mai nou ca de pilda 6.0 (specifica Iphone-ului 5) sau una mai veche iti urez bafta