| Azt2405 a întrebat:

Salut,am un iphone 4 si vreau sa bag muzica pe el de pe pc cu itunesc si cand instalez itunesc pe pc, si apoi vreau sa-l deschide imi scrie urmatoarea eroare:
Apple Application Support was not found.

Apple Application Support is required to run iTunes, then install iTunes again.

Error 2 (Windows error 2)

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Eu nu bagam melodii cu itunes,eu descarcam itools,si dupa ce l-ai descarcat,bagi cablu de date in telefon, tragi melodia de pe desktop in itools, si dupa dai click dreapta pe melodie, si dupa alegi sincronizeaza, si o sa-ti mearga!

2 răspunsuri:
| Azt2405 explică:

Da,mersi!