| dragonasuAk47 a întrebat:

Am un iphone 4... si vreau sa imi pun muzica de pe pc pe el prin i tunes.Cand conectez dispozitivul si deschid itunes imi zice:An iphone has been detected, but it could not be identifed proprely, please disconnect and reconnect the iphone.Am facut ce mi-a cerut si tot asta imi cere... si app nu stiu nici sa folosesc itunes.Dar m-am uitat pe net cu sa fac si lor nu le apare asa ceva.
Ajutor!

Răspuns Câştigător
| JokerHoker a răspuns:

Pai de cat timp nu mai intresesi pe Itunes dupa ce te-ai conectat? daca de mult timp este probabil ca cei de la Apple sa iti fi sters contul deoarece ve de cand a fost ultima actualizare. si il sterge daca este facuta acum 2 luni sau mai putin ultima actualizare.
Dar daca ai intrat mai de de 2 ori pe saptamana este o eroare.
In cazul meu mi-a fost sters contul si mi-am facut unul nou si functioneaza fara probleme......MENTIONEZ CA AM IPHONE 5 Funda?