| Syntax a întrebat:

Salut am un iphone 5 Designed by Apple in California asembled in U.S.A Mode No: A1241FCC ID:BCGA1241 IC ID:579C-A1241 bun prima intrebare este fake? A doua intrebare acea mufa a iphone-ului unde se baga incarcatorul este stricat. nu se incarca si cand misca telefonul este desprins se aude cum se da in sus si in jos. se poate repara? Adica na daca e un fals se poate repara? Si cam cat ar costa, l-am dat unui baiat telefonul sa mi-l duca la Craiova sa mi-l repare. da nu stiu la cine mi la dus in schimb a zis ca nu poate sa mi-l repare thinking bine e si ecranul putin spart da nu displayu. dar pe mine ma intereseaza acea mufa a telefonul am vazut pe net ca costa pana in 40 de lei thinking Si as vrea sa stiu daca se mai poate face si cat costa la un service sa mi-l faca? As vrea sa imi raspunda cineva care a intampinat problema asta s-au cineva care se pricepe nu cineva care a auzit doar din auzite. Ofer funda puteti sa ma intrebati si altceva despre el o sa va raspund in comentarii va rog mult de tot... orice parere este buna venitaa chiar daca cineva o sa primeasca funda eu va multumescc la toti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e fake.

| Syntax explică (pentru anonim_4396):

Unele persoane imi zic ca este fake altele zic ca nu stiu mai sunt persoane care imi zic ca nu e fake cum imi zici si tu si nu prea stiu ce sa mai cred thinking