| alextudor2688 a întrebat:

Am un iphone 5. dupa ultimul update nu mi merge microfonul cand sun sau sunt sunat... daca dau pe speaker ma aud si aud perfect daca inregistrez ceva microfonul functioneaza si inregistreaza...sa fie problema dupa update sa incerc sa i fac downgrade? Multumesc

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

O resetare din fabrica nu neaparat downgrade. Daca problema persista da, fai downgrade, daca nu isi revine mergi cu el la service e problema comuna la ish! t.