| janbarosanu95 a întrebat:

Salut am un iphone 5 este codat si prima data cand l-am cumparat a mers sa ma joc pe el sa fac ce vreau insa dupa ce am facut un update la ultimul ios 6.1.4 nu mai porneste imi spune sa il activez insa nu pot ma puteti ajuta dar, fara gevey sim doar asa prin cablu de date dau funda mersi

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai ce face decât un downgrade din iTunes şi revi la iOS 6.1.3!

Toate cele bune.

| MeConstantine a răspuns:

Nu exista Cyndia si codare pe programe la softul la care ai updatat. Este in asteptare peste cateva lunisad