| macholyco a întrebat:

Salut
Am un iphone 5, l-am incarcat acuma doua seri totul frumos
Aseara nu mai aveam baterie la el si s-a inchis de tot
Apasam pe butonul de power si aparea o baterie un fulger si un incarcator
Mi-am cumparat un incarcator nou si l-am pus la incarcat
Aparea iar imaginea aia cu bateria, fulgerul si incarcatorul fara sa apas pe butonul de home, se repede aceasta imagine mereu din 5 in 5 secunde, l-am lasat de la ora 12 pana la ora 2 si ceva si acuma este mort de tot, nu se mai aprinde deloc, am incercat si faze de pe net cu Buton de home si de power simultan, 10 secunde, 20, 30, nimica, l-am conectat si la pc nimica, nu il citeste nici itunes nimica, e mort complet
Oare ce problema are?

5 răspunsuri:
| TMAIGL a răspuns:

Curata mufa de la încărcător

| TMAIGL a răspuns:

Și cea de la iPhone care in care bagi mufa

| macholyco explică (pentru TMAIGL):

Ce spui te faza aia care palpaie? gen aparea ca e conectat dupa nu, din 5 in 5 secunde, palpaia imaginea aia de fulger baterie si incarcator, oare de la mufa? *** nu stiu ce sa ii mai fac

| TMAIGL a răspuns:

Mai bine te duci cu el la un service

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

La service autorizat sa il duci.