| ninuionut a întrebat:

Salut am un iphone 5, si azi mi-am cumparat baterie noua crezând ca din cauza la aia veche nu merge. Si telefonul tot nu pornește acum câteva luni de cand nu mai mergea se aprindea si ramanea blocat dar odată am reușit sa il conectez la calculator si mi-a dat eroare din baterie. Si acum nu mai da nici un semn. Apropo nu a fost pornit de 2-3 luni.
Si l-am lăsat la încărcat.
Ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| Rapking a răspuns:

Ai probleme la soft, iti zic din experienta incearca sa il resoftezi si vezi daca merge cat despre bateri nu are cum sa iti blocheze telefonul