| Floris_Marin_1999 a întrebat:

Salut, am un iphone 5s blocat deoarece am uitat parola, mi s-a spus ca daca conectezi telefonul la itunes pe calculator si tii apasat bunonul home si power telefonul va intra in modul de recuperare si ca il voi putea reseta, am auzit ca telefonul va fi resetat cu optiunile di fabrica, sunt adevarate aceste chestii? daca il resetez di itunes voi mai putea folosi telefonul?

Răspuns Câştigător
| ALEXXXL19 a răspuns:

Da intra in modu recuperare cu combinatia de taste si o sa poti sa il resetezi ca in fabrica. La android merge