| ConstaC a întrebat:

Salut am un iphone 5s cu un cont de icloud caruia i-am uitat parola si e facut pe un mail mai vechi caruia nu-i mai stiu parola. Am incercat sa dau pe " erase all data and settings" dar imi cere parola. si am vazut ca e la passcode functia de erase data( daca bagi parola gresita de 10 ori). Stie cineva daca v-a sterge si contul de icloud?

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Daca nu l-ai furat si ai toate accesoriile la el plus BONUL-FACTURA si eventual garantie, plus telefonul este adus pe un canal oficial atunci ti-l deblocheaza Apple pe gratis.

1 răspuns:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Telefonul nu este al tau si nu exista nici o solutie sa il deblochezi. Foloseste-l pe post de bibelou.