| GoguDeFer a întrebat:

Am un Iphone 5S pe care am pus FindMyIphone si un prieten a incercat sa faca o gluma proasta prin urmare dandu-i resetare. Problema este ca: imi cere numarul de telefon pentru confirmare si eu NU mai am cartela aia, stiu ID-ul Apple dar parola nu o mai stiu.
Intrebarea mea ar fi, unde-l pot duce ca sa-mi scoata Apple ID-ul? Se poate repara?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

La o reprezentanta Apple CU actele doveditoare ca e al tau

insa de ce nu ii bagi nr de tel pe care a fost inregistrat? nu prea cred ca iti trimite SMS ci iti cere parola

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu mai ai nici o referinta, atunci il poti vinde doar ca piese.