| rockvandam a întrebat:

Salut,am un iphone 5s si am probleme cu bateria la el.Se descarca foarte repede nu stiu care poate fi cauza.Ma puteti ajuta cu un raspuns?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce inseamna repede si ce faci pe el, daca e vorba de cateva ore inseamna ca e terminata bateria

| Idkidk a răspuns:

Salut!

Păi bateria la telefoane se descarcă dacă te joci mult pe ele, şi cu mult trafic pe Google.winking

O zi bună!

| Anca2234432 a răspuns:

Si eu am un iPhone5s
De-obicei la iPhone se Descarcă foarte repede bateria.
Atunci cand ai nevoie de telefon si nu vrei sa ti se descarce repede bateria dați telefonul din setări pe"mod consum redus baterie" iar da luminozitatea putin mai mica
Si Închide netul cand nu-l folosești pentru ca si netul iti consuma multă baterie

| BiancaPricopan a răspuns:

Din cauza aplicatiilor descarcate instaleaza-ti o aplicatie care sa tina bateria mai mult....sau se poate ca bateria sa fie slaba