| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un iphone 6 si cand ascult muzica sau ma uit la un story pe Instagram, dupa ce inchid tot se aude incet un fel de fâsâit in difuzor, este normal sau nu si daca nu este normal ce as putea sa fac? Nu ma deranjeaza sunetul pentru ca se aude numai cand apropii urechea de difuzor, vreau doar sa stiu daca afecteaza telefonul si daca trebuie sa schimb difuzorul la el.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa se auzea si la mine un timp, dupa ce l-am scapat in apa. Dar cu timpul a disparut acel fâsâit.
Posibil sa ai ceva umezeala in el.

| OnNE24 a răspuns (pentru darrio2007):

Am inteles, mersi