| Duta_Amy_Costi_1991 a întrebat:

Salut, am un iphone 6 si de azi nu vrea sa mai incarce. Cand il conectez la incarcator imi arata semnul acela langa baterie ca incarca dar in telefon nu intra pic de curent. Acum s-a stins, am conectat incarcatorul, imi arata bateria pe display dar nu incarca. Dacandeconectez incarcatorul imi apare pe ecran ca trebuie conectata mufa. L-am curatat praf dar tot asa. Am un incarcator Hama. Pana acum imi mergea nu a facut probleme deloc. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

E din cauza la incarcator mai bine iei altu si daca face la fel posibil sa fie de la telefon

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar incarcatorul original ce are? Din cate stiu nu e bine sa il incarci decat cu cel original.Cred ca asta ai patit tu.Ai bulit telefonul.

| Ionut_Balan_1987 a răspuns:

Darrio nu trebuie neaparat incarcat cu originalu merge si cu altu

| AlexBossulThau a răspuns:

Ar trebuii sa duci telefonul la service!
Funda?

| Duta_Amy_Costi_1991 explică:

S-a rezolvat, incarcator prost = batai de cap