| bogdy20000 a întrebat:

Salut, am un iPhone 6s momentan și as vrea sa fac un upgrade. Ce credeți ca ar fi mai ok, un iPhone 7 plus de 128GB sau un iPhone X de 64GB? iPhone ul 8 plus nu stiu ce rost ar avea când pot lua 7 plus adica nu stiu sa aibă prea multe avantaje încât sa se merite prețul.
Multumesc

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

IPhone x

| StalkerSoul a răspuns:

IPhone X

| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a răspuns:

Nu lua iPhone, sunt prea scumpe pentru ce ofera. Ia-ti un s10+ daca vrei performante, asteapta pentru Huawei p30pro pentru poze, sau ceva pe aici. Daca vrei neaparat iphone cel mai bun (posibil durabil, ca astia slabesc telefoanele in update-uri sa iei altele) este X, logic. Nu cred ca nu iti ajung 64(apropo, macar pe Android poti pune card micro sd)
Scriu asta de pe un iPhone