| HelpMy a întrebat:

Salut, am un iphone 6s plus si dupa jailbreak imi arata ca este semnal dar nu pot efectua sau primi apeluri sau folosi datele mobile. Daca as folosi un gevey sim s-ar rezolva problema? *FUNDA*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sincer nu ești singurul care se confruntă cu probleme legate de iPhone 6. Nu știu care este exact problema, nu mă pricep, dar îți pot spune ca am auzit mai multe declarații cum că seria iPhone 6 a fost cam defecta încă de când s-a creat. Sora mea a avut unul aproape nou nouț si i s-a stricat după câteva luni. tot așa, ori n-avea semnal, ori i s-a stricat sensibilitatea la atingere, cert este că s-au înregistrat numai probleme pentru aceasta serie, din păcate.