| RauL8229 a întrebat:

Am un iPhone 6s, si aveam ceva melodii pe ele (unele si cumparate). Ma enerva ca era tot timpul pe prima pagina cand intram la muzica niste albume aiurea, si am vrut sa le sterg. Am dat sa le sterg pe fiecare in parte, dar am dat sa sterg numai albumul! si cand colo nu mai am nici o melodie in telefon. De ce? Ce pot face sa le recuperez?

1 răspuns:
| anaM2000 a răspuns:

Buna! Probabil ca ti s-a sters intreg albumul, inclusiv melodiile tale. Incearca sa te duci la folder-ul cu "sterse recent", nu sunt sigura ca intra si melodiile, eu am un iphone 4s si nu am aceasta optiune. Daca mai ai vreo intrebare, te rog sa mi-o adresezi, poate te pot ajuta mai mult. O seara placuta!