| Tukann a întrebat:

Salut.Am un iphone 6s si de cateva sapatamani mi.au aparut in marginea ecranului niste pete gri nu foarte vizibile... Apar doar pe fundalul alb al aplicatiilor nu apar la jocuri nici la videoclipuri. Stie cineva de la ce sunt si daca o sa se intample ceva cu telefonul?

3 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Ori umezeala ori pixeli morti in display-ul telefonului. O sa se intample ce se intampla cu orice telefon sau tableta de la Apple: o sa dea ortul popii inainte de vreme.