| xRzv a întrebat:

Am un iPhone 6s si de putin tinp am o problma cu apelurile telefonice. Persoana cu care vorbesc spune ca ma aud de parca vorbesc din apa si intr-adevarv asa se aude. In timpul apelului cand apas pe functia difuzor, totul revine la normal si microfonul merge excelent. Tin sa precizez ca si integistrarile audio merg ok. Care ar putea fi problema si cum ar putea fi remediata?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul in servis ei o sa il verifice si vor vedea cauza, poate este difuzorul defect.