| anonim_4396 a întrebat:

Am un iPhone 7 de aprox un an și ceva si as vrea să-l vând și sa îmi iau un s8.Stiu ca depinde de gust, dar e grea trecerea de la un iPhone la un Samsung, in ceea ce privește sistemul de operare mai complex etc

3 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Nu e nimic complex.

| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

La început vei simți prezența lui dar te vei obișnui. E un sistem ceva mai complex dar nu greu. De obicei in Android totul se adaptează după tine ca să zic așa. Vei vedea. Vei simți și libertate mai mare în custom-izare, și în tot sistemul. Că de exemplu posibilitatea instalării aplicațiilor diverse inclusiv de pe net. A, și să știi că nu poți începe fara cont Google. Mult succes. Cont Samsung zic sa nu îți faci.

| R00xy a răspuns:

Nu.
Eu am avut andoid si am trecut la iphone. Nici o problema