| parfum11 a întrebat:

Am un iPhone 8 de 2 luni, primit. Doar ca eu fac și gaming pe telefon și display-ul este foarte mic, nu ma ajuta deloc. Bateria la fel, la un meci de pubg s-a dus 50%. Și vreau sa fac un upgrade.
Nu sunt hotărât între iPhone 8 plus, și iPhone Xr. Știu ca ambele sunt cu display imens și bateria e tot acolo. Va rog niște păreri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SalutCeFaceti a răspuns:

Ia iPhone Xr. Ai ecran mai mare, fara margini si procesorul de noua generatie, A12 Bionic, pe cand pe 8 plus ai A11. Dar, oricum, daca vrei cu adevarat un telefon bun, ia un Samsung S9 Plus, un Note 9 sau chiar un S10 si o sa ai tot ce vrei: ecran, baterie, putere, camere etc. plus ca sunt mai ieftine la aceeasi calitate sau mai bune la acelasi pret.

5 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

La pubg poti sa iti iei orice ca bateria se duce draq mai bine iti iei un pc de banii aia si esti conectat la 230v tot timpul

| Zas a răspuns:

Nu faci gaming pe telefoane, punct.

| Alexutzu09 a răspuns:

Ia-ti un Nokia 105 ca eu ma joc pubg toata ziua pe el si nu am nici o problema cu bateria?

| cfrtobias a răspuns (pentru Alexutzu09):

Pai si cum instaleaza pubg acolo? rolling on the floor) tu ai joc cu sarpe sau ceva acolo

| Alexutzu09 a răspuns (pentru cfrtobias):

Da ba intru pe Youtube, scriu pubg gameplay si merge lejer in 60 fps rolling on the floor