| bPm a întrebat:

Am un iphone replica si cand ii scot capacul in locul unde intra cardul de memorie..scrie t-flash.Bun, dupa un search pe "goagle" am gasit ca t-flash e un tip de card de memorie.Ok..am cautat aceste tipuri de carduri si nu gasesc ( Nu vreau sa il cumpar online ci dintr-un magazin fizic). Stiti cumva daca trebuie sa merg undeva sa cumpar aceste carduri?

P.S: De preferat ar fi Altex,Domo, Emag sau din Winmarkt.Multumesc anticipat, a da! Funda happy

3 răspunsuri:
| KingMidas a răspuns:

Iti da iphonu replica rolling on the floor

| bPm explică (pentru KingMidas):

Prietene daca nu stii nimic despre intrebarea mea.ce mai apesi click ma? bai baietica..eu am intrebat unde gasesc card.

| KingMidas a răspuns:

Totusi, unde poti gasi card de memorie?

Depinde pe ce retea esti. eu is pe Orange
Si m-am dus la Real si acolo sunt magazine cosmote, Orange. etc si am intrat la ornage si or avut pentru iphone 4s