| Negulescu_Andrei_1975 a întrebat:

Salut am un iPhone4 codat Orange Spania si nu este blacklist, cum il pot decoda? Se poate neverlock?

Răspuns Câştigător
| EuAli a răspuns:

Ceau.
Se poate decoda fie prin metoda lui horia2012 fie mai ieftin prin Gevey http://www.okazii.ro/cautare/decodare+iphone+4+gevey.html
O zi buna!

3 răspunsuri:
| claudiaflw a răspuns:

Si.eu.am.iphone.5.toot.asa.codat.stii.cum? .eu.sau.defapt.taty.are.un.prieten.care.lucreaza.in.bucureesti.la.apple.si.acolo.se.fac.simuri.mici.de.tot.care.se.baga.peste.simul.normal.de.iphone.si.asta.e.tot.costa.in.jur.de.100.lei.depinde.de.soft.si.mai.este.o.conditie.atunci.cand.ai.bagat.cele.doua.simuri.nu.poti.sa.mai.dechizi.cutituta.unde.se.baga.altfel.iar.se.codeaza.la.loc
sper.ca.te-am.ajutat
funda?

| DanisDns a răspuns:

Pai este cam 500-700 lei o deblocare