| Justusee34 a întrebat:

Am un j5 2016 iar vreau sa ii dau resetare din fabrica dar de fiecare data cand ii dau mi se actualizeaza la ultima actualizare. Eu vreau cum a fost prima data. Nu sa mi se actualizeze ca merge ca... Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Te deconectezi de la conexiunea de date si wi-fi, DUPA care faci resetare de fabrica.
Inainte sa te re-conectezi pe internet, opreste upgrade-ul automat (din setari).

| Bogdan70001 a răspuns:

Ehe,n-ai decat sa-ti flash-uiesti versiunea de SE pe care o vrei