| eduardpetrolistul a întrebat:

Am un j6 2018 Android 8.0 si din cand in cand observ cand il aprind ca merge greu touch-screen ul adica raspunde mai greu trebuie sa apas mai bine pe ecran la comenzi dupa care il sting si il aprind si isi revine, ce poate sa fie? Poate sa fie si de la Samsung experience?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Xiaomi Redmi Note 5 al meu se mișcă de n-ai treabă cu el.
Vinde Samsung-ul și i-ați un Pocophone F1, să vezi cât de repede se mișcă.
https://www.pcgarage.ro/cauta/Pocophone+F1

| laSoledad a răspuns:

Este de la calitatea slaba a telefonului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai curata și tu telefonul de fișiere inutile, descarca aplicația clean master.

| eduardpetrolistul explică:

De curatat l am curatat, l am si scanat chiar cu un antivirus dar nu a gasit nimic

| EnacheDavid1969 a răspuns:

Nu stiu sigur. Dar eu iti recomand sa te duci la service-ul retelei pe care o ai si sa descri aceasta problema